HEMEN BİLGİ İSTİYORUM
canli casino

Sertifikalarımız

Adobe Sertifika
Autodesk Sertifika
Biladım Sertifika

Hakkımızda

Biladım Eğitim Merkezi 2005 yılında bilişim sektöründe uzman eğitmen kadrosu ile eğitim vermeye başlamıştır.

Bilişimde bireyin gelişimine ve katma değerine önem veren Biladım Eğitim Makine,Mimari,İnşaat,Grafik&Web Tasarım,Yazılım ve Kariyer eğitimlerinde Türkiye’de eğitim alanında öncü kuruluşlarındandır.

Eğitimlerini vermekte olduğumuz yazılımların  dev üreticileri ile MICROSOFT,AUTODESK,ADOBE,SOLIDWORKS Yetkili Eğitim Merkezi olarak hizmet vermektedir.

Elinde bulundurduğu yetkinlikler ile güçlü bir konumda olan Biladım Eğitim kursiyerlerine eğitim sonunda M.E.B onaylı ve uluslararası geçerliliği olan sertifikasyon imkanı sunmaktadır.

Biladım Eğitm Merkezi kurumsal eğitim ihtiyaçlarınızda da geliştirmiş olduğu eğitim teknikleri ile çözüm ortağı olduğumuz kurumlara fark yaratan,değer katan projeler üretmek için en yüksek kalite standartlarında hizmet sunmaktadır.

Biladım Eğitim 2005 yılından buyana biriktirmiş olduğu bilgi ve tecrübelerini tam donanımlı son teknolojik sınıf ortamlarında kursiyerleri ile paylaşarak marka değerini korumakta ve fark yaratan eğitim teknikleriyle hizmet vermeye devam etmektedir.

 

İlkelerimiz

Günümüz Teknolojisine uygun güncel programların anlatılması.

Öğrenci Memnuniyeti.

Dalında uzman profesyonel eğitmenler ile eğitimler düzenlemek.

8 kisilik siniflar biladim
Biladım

Öğrencilerimizin mevcut ve gelecekteki ihtiyaç ve beklentilerini, kaynaklarımızın en etkin kullanımı ile ve uzman eğitmenlerimiz ile birlikte karşılamak.

Kurumumuza özgü eğitim metotlarıyla sektörde yer edinen ve sürekli büyümeyi hedefleyen, toplumsal ve çevresel değerlerden ödün vermeyen, verimli, kararlı ve ülkemize yararlı bir eğitim merkezi olmak.

Çalışanlarımız, öğrencilerimiz, ürün lisans tedarikçilerimizle, takım felsefesiyle profesyonelce çalışarak, güvenli, huzurlu, şeffaf ve demokratik bir ortam yaratmak ve sürekliliğini sağlamak. Daha kaliteli eğitim ve hizmet anlayışıyla, sürekli ve yenilenen bilişim sistemlerinin içinde yer alarak, güçlendirilmiş bilgisayar donanımlarımız ile gelişmiş, modern teknolojiyi çağdaş yönetim ilkeleri ışığında uygulayarak sektördeki başarılı konumumuzu sürekli hale getirmektir.

Herkesin kaliteli ve doğru bir yolla eğitim hakkı olduğu bilincinde uzman kadromuzla birlikte bunlar için çalışmaktayız. Hızla değişen teknoloji dünyasında en güncel programlarla ve yetkin eğitmen kadromuzla birlikte bilişim ve eğitim sektöründe bireysel ve kurumsal çözümler sunarak ilk tercih edilen bir eğitim kurumu olmak.

Hemen Ara