AUTODESK SERTİFİKA İŞLEMLERİ

DUYURULAR
Forum kuralları
ÖNEMLİ NOT: Forum içerisinde türk dijital platformlarına iat şifreleme bilgilerinin konu olarak açılması, linklerinin verilmesi
kesinlikle yasak olmakla birlikte ÜYELİK İPTALİ NEDENİDİR !!!

Saygılarımızla, Anlayışınız için teşekkürler.

AUTODESK SERTİFİKA İŞLEMLERİ

İleti TASARIM » 22 Ekm 2018 11:50

Autodesk sertifikasını alabilmek için aşağıdaki adımları izleyiniz.

1- https://education.autodesk.com/login-student linke tıklayınız.
2- E-mail girişiniz ile üyelik işlemlerini tamamlayınız "Register Here" yeni üyelik açınız. ( Üyelik esnasında İsim ve Soy isim bilgilerinizi doğru girmeniz gerekmektedir. Sertifikada yazacağı şekli ile yazınız. ) ŞİFRE İÇİN ÖZEL KARAKTER KULLANIN
ÖRNEK . YADA * GİBİ.
1-Yeni-kayit.png

2-İsim.png

3.png

3- Kayıt olduktan sonra E-mailnize gelecek linke tıklayarak yeni şifre belirleyiniz. ŞİFRE İÇİN ÖZEL KARAKTER KULLANIN ÖRNEK . YADA * GİBİ. https://education.autodesk.com/login-student link ile giriş yapınız.
4- Giriş yaptığınız panelden Search Course ( Kurs ara ) kısmına tıklayınız. BİLADIM EĞİTİM MERKEZİNDEN alacağınız KODU O ALANA GİRİNİZ VE KURSUNUZU BULUNUZ.
4.png

5.jpg

5- Bulduğunuz kurs içerisindeki anketi doldurup tamamlayınız.
6.png

6- Panelden Tamamlanmış Kurslar sekmesine tıklayarak sertifikanızı indiriniz. Sertifikanız inmez ise pop up engellemeye takılmaktadır. Lütfen resimde gösterildiği gibi sağ üsten indirmeye izin veriniz..
7.png

8-11.png

NOT: SERTİFİKA İŞLEMİ BİTTİKTEN SONRA, İNDİRME BUTONUN AKTİF OLMASI İÇİN BİLADIM EĞİTİM MERKEZİNİN ONAYLAMASI GEREKMEKTEDİR. ONAYLAMA SÜRESİ BİR HAFTA SÜRMEKTEDİR LÜTFEN 1 HAFTA SONRA TEKRAR GİREREK SERTİFİKANIZI İNDİRİNİZ.
TASARIM
 
İleti: 870
Kayıt: 05 Tem 2010 22:19

DUYURULAR

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

cron